Praca
dla Ciebie

Znajdź u nas coś, co naprawdę chcesz robić z dobrym wynagrodzeniem.

Dostępne stanowiska

Firma Elektrum od 2010 roku zajmuje się doradztwem energetycznym w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, gazu, instalacji fotowoltaicznych oraz innych rozwiązań służących do optymalizacji opłat oraz zużycia energii. Współpracujemy z największymi dostawcami energetycznymi w Polsce i Europie.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze niezależnego doradztwa energetycznego dla firm. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi partnerami i klientami. Zapewniamy naszym partnerom oraz klientom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym.

W związku z dynamiczną ekspansją poszukujemy Partnerów Biznesowych do tworzenia oddziałów na terenie całej Polski.

Twój zakres obowiązków:

Propozycję współpracy na warunkach Programu Partnerskiego kierujemy do wszystkich osób i firm zainteresowanych współpracą z naszą firmą w zakresie obrotu energią i gazem oraz pozostałymi usługami świadczonymi przez Elektrum Group.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane posiadanie własnej struktury sprzedażowej lub możliwość jej stworzenia
  • Doświadczenia w tworzeniu zespołów sprzedażowych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej, gazu ziemnego lub instalacji PV dla firm
  • Doświadczenia w zarządzaniu rozproszoną grupą handlowców
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dużym atutem będzie portfel własny klientów

To oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki prowizji
  • Wynagrodzenie podstawowe dla Partnera
  • Prowizja bez górnej granicy
  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności
  • Szybką realizację procesów i elastyczne podejście
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży energii i gazu
  • Pełne wsparcie dla naszych partnerów i ich pracowników
  • Wsparcie back office – przygotowanie i procesowanie umów
  • Nie mamy ograniczeń terytorialnych
  • Nie mamy limitów w wysokości prowizji
  • Nie mamy ograniczeń wielkości klienta

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze niezależnego doradztwa energetycznego dla firm. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz klientami.

Chcesz poznać branżę energetyczną i stać się jej częścią, pragniesz działać na rzecz klientów i dzięki temu odnosić sukcesy, a przy okazji realizować własne marzenia?

Zapraszamy!!!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy / Doradca ds. energii i gazu

  • Realizacja zadań związanych z procesem realizacji umów na energię i gaz, w szczególności weryfikacja faktur, wolumenu klienta, zmiany sprzedawcy
  • Sprzedaż innowacyjnych produktów energetycznych i gazowych dla małych i średnich firm
  • Analiza kosztów dystrybucji oraz profilu zużycia energii klientów biznesowych
  • Odpowiedni dobór dodatkowych usług optymalizujących opłaty oraz zużycie energii
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub OZE
  • Wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta biznesowego
  • Mile widziana znajomość parametrów kosztowych dystrybucji energii
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie własny portfel klientów

  • Bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne
  • Szkolenia z zakresu rynku energii i gazu
  • Różne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę, kontrakt B2B
  • Pełne wsparcie dla naszych pracowników i partnerów (biuro, kurier firmowy, wizytówki itd.)